Home / عمومي / قسمت اول فیلم «هری‌پاتر» به صورت سه بعدی

قسمت اول فیلم «هری‌پاتر» به صورت سه بعدی

قسمت اول فیلم «هری‌پاتر» به صورت سه بعدی


خبرگزاری فارس: کمپانی فیلمسازی «برادران وارنر» اعلام کرد: قسمت اول از فیلم «هری‌پاتر» به دلیل برخی محدودیت‌های به صورت سه بعدی اکران نخواهد شد.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، کمپانی «برادران وارنر» روز گذشته اعلام کرد که به دلیل برخی محدودیت‌ها نمی‌توانیم قسمت اول از فیلم «هری‌پاتر» تحت عنوان «هری‌پاتر و قدیسان مرگ» را به صورت سه بعدی اکران کنیم و ۱۹ نوامبر (۲۸ آبان) تنها نسخه‌های دو بعدی این فیلم منتشر خواهد شد.
سخنگوی این کمپانی در ادامه افزود: البته خبر خوشحال‌کننده‌ای که برای علاقمندان وجود دارد، این است که قسمت دوم از این مجموعه که قرار بود ماه جولای سال ۲۰۱۱ اکران شود، در نسخه‌های ۲ بعدی و ۳ بعدی خواهد بود.
بنا براین گزارش، طرفداران سری داستان‌های هری‌پاتر، ضمن ابراز ناامیدی از این خبر، حاضرند تا مدت زمان بیشتری را منتظر اکران این فیلم بمانند ولی آن را به صورت سه بعدی تماشا کنند.

Check Also

corsi-per-bambini-e-ragazzi-ok

تکنیک های یادگیری آسان

  ریاضیات؛ وحشتناک ترین کلمه در جهان که تقریبا همه آرزو میکنند از لغات حذف ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>